17/04/2024
Lajme Shqipëri

Fati tragjik i “endacakut”, përplaset nga mjeti teksa ishte duke ecur me dy thasë në duar

Flamur Merzheku 60 vjeç, i njohur si endacaku i Grabianit, është aksidentuar në aksin Grabjan- Tre Urat.  Burime për news33.tv bëjnë me dije se në momentin e aksidentit ai ishte duke ecur në këmbë dhe mbante dy thasë në duar. Sipas informacioneve paraprake mësohet se mjet i cili aksidentoi 60-vjeçarin është larguar nga vendi i

Lexo më shumë