20/04/2024
Lajme Rajon

Anëtar i një grupi kriminal, vritet para syve të së motrës shqiptari Edmond Mustafa

Një ngjarje e rëndë u shënua sot të Tivar në Mal të Zi, ku është ekzekutuar me armë zjarri Edmond Mustafa, shkruan news33.tv. Mediat malazeze raportuan se Mustafa në momentin e ngjarjes ishte duke pirë kafe me të motrën. Në momentin kur kanë dalë nga lokali dhe janë nisur drejt makinës, autori i cili kishte

Lexo më shumë