20/04/2024
Lajme Shqipëri

U përdhunua nga 60-vjeçari, flet vajza e mitur: Me mbajti me zor për disa orë në banesë

Një ngjarje e rëndë u bë e ditur ditën e sotme, ku një 60-vjeçar u arrestua pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 16-vjeçare. 16-vjeçarja i ka treguar për ngjarjen e rëndë nënës dhe më pas kanë bërë denoncimin në polici. Nga dëshmia e vajzës mësohet se 60-vjeçar e ka futur të miturën në

Lexo më shumë