17/04/2024
Shqipëri

Ishte në ballkon me prindërit, 3-vjeçarja bie nga kati i shtatë i pallatit

Një ngjarje e rëndë raportohet mbrëmjen e kësaj të marte në Durrës. Një vajzë 3 vjeçare ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i apartamentit, në katin e shtatë dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Policia e qytetit bregdetar bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 20.07 në lagjen nr. 13 të Durrësit.

Lexo më shumë
Lajme Shqipëri

E PAZAKONTË/ Vajzën e hedhin nga kati i dytë i hotelit, momenti kur e zbresin nga pema

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qendër të Durrësit rreth orës 13:30, ku dyshohet që një vajzë e kanë hedhur nga kati i dytë i një hoteli. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se vajzën me shtetësi të huaj, e ka hedhur një mashkull, me të cilin ishin në objektin që shërben si hotel pranë Prefekturës.

Lexo më shumë