20/04/2024
Shqipëri

Ndodh edhe kjo! 66-vjeçari pret pemën, lë pa drita tërë fshatin

Një rast i paprecedentë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Shelqet në Vaun e Dejës. Një 66-vjeçar, ka lënë pa drita gjithë fshatin dhe shkak për këtë është bërë prerja e një peme. Mësohet se shtetasi Ç.H., ka prerë një pemë, e cila ka rënë mbi telat e energjisë elektrike. Kjo më pas ka shkaktuar

Lexo më shumë