19/04/2024
Kosovë Lajme

Vëllai i Liridonës takon nipat pas 3 muajsh: Daja duam t’i çojmë mamit lule te varri

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt e cila u vra me kërkesë të bashkëshortit të saj, Naim Murselit, ka takuar së fundmi dy nipërit e tij. Pas shumë muajsh, Leonardi ka udhëtuar drejt Suedisë, ku dy nipërit Dioni dhe Diari jetojnë dhe janë nën kujdesin e shërbimeve sociale të atij vendit, ku dhe i përmalluar

Lexo më shumë