13/04/2024
Maqedoni

E RËNDË në SHKUP/ Djali bën për spital babain 77-vjeçar, e godet me grushta

Sektori për Punë të Brendshme-Shkup njoftoi se gjatë ditës së djeshme 77-vjeçari ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga djali i tij 52 vjeçar. “Me datë 09.04.2024 në ora 11:30 në SPB Shkup, një 77 vjeçar ka raportuar se me datë 06.04.2024 rreth orës 15:00 është sulmuar fizikisht nga djali i tij S.K.(52)

Lexo më shumë
Shqipëri

Çmendet 40-vjeçari, godet me sende mjetin që grumbullon mbeturinat dhe rreh shoferin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sarandë, ku një 40-vjeçar ka goditur me sende të forta automjetin që grumbullon mbeturinat e qytetit. Jo vetëm kaq shtetasi I. L., 40 vjeç, pasi ka sulmuar mjetin ka dhunuar edhe shoferin e këtij mjeti për motive të dobëta. “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë

Lexo më shumë