20/04/2024
Lajme Maqedoni

Shtrëngata dhe reshje shiu, ja si do të jetë moti sot

Gjatë paradites; Republika e Maqedonisë së Veriut do të paraqitet nën ndikimin e vranësirave dhe shirave të konsiderueshëm ku hera – herës shirat do të jenë në formë shtrëngate. Më të theksuara në zonat Jugore dhe Jugperëndimore të RMV. Orët e pasdites do të sjellë dobësim të ndjeshëm të intensitet të shirave në pjesën më

Lexo më shumë