13/04/2024
Lajme Maqedoni

Muaji i shenjtë i Ramazanit, Ziadin Sela uron besimtarë: Agjërim të lehtë dhe lutje të pranuara

Kryetari i Partisë Aleanca për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka uruar besimtarët myslimanë të kenë agjërim të lehtë dhe lutje të pranuar. Në muajin e shenjtë të Ramazanit, Sela u uron të kenë begati në sofrën e çdo familje dhe dashuri e harmoni në shtëpitë e tyre. Postimi i plotë: Të dashur bashkëkombas, besimtarë musliman Bashkërisht

Lexo më shumë