20/04/2024
ShowBiz

Luiz Ejlli brenda Big Brother VIP, produksioni harron dhe “lejon” këngëtarin të thyejë rregullin kryesor

Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në Big Brother VIP 3 mbrëmjen e së shtunës si i ftuar special për të komentuar dinamikat dhe ngjarjet e fundit në këtë format, i cili ndryshe nga vjet nuk po ngjall aq interes dhe kuriozitet te shqiptarët. Pas fitores së tij sezonin e kaluar Luizi është kthyer në

Lexo më shumë