20/05/2024
ShowBiz

Shokon Jul Deda: Heidi do ishte lidhur me mua po të mos isha i martuar

  Ditën e djeshme një video ka nisur të qarkullojë me shpejtësi në rrjetet sociale, në të cilën Juli ka bërë një deklaratë që për shumë fansa të Heidit është komentuar si shokuese.

  Në videon e bërë menjëherë virale, Juli është nën shoqërinë e Eglës, Çimit dhe Gracianos në oborr.

  Teksa të gjithë janë duke biseduar për Heidin, Juli është shprehur se një ish-banor ka thënë se Heidi do të ishte ishte lidhur me atë, nëse ai nuk do ishte i martuar, pasi e ka parë që ishte lojtar i fortë.

  “Një banor që nuk është më këtu, i ka bërë një analizë kësaj (referuar Heidit) dhe i ka thënë këtë fjali: “Ti i ke fiksim lojtarët e fortë dhe ti iu ngjitesh. Ti tha e ke parë që në fillim që ky burri është lojtar i fortë por nuk lidheshe dot me të se ishte i martuar, për mua dhe pastaj gjeti tjetrin”, tha Juli.

  Në këtë moment ka ndërhyrë Egla dhe Graciano të cilët kanë thënë se nuk e shohin ashtu.

  Egla: Nejse unë nuk e shoh dot ashtu, më vjen keq Juli.

  Graciano: E ke gabim. Nuk e shoh ashtu.

  Juli: Tani hajde flasim, a doni të flisni, t’i thoni gjërat troç?