15/07/2024
Lajme Maqedoni

Sela: Nuk jemi bërë bashkë kundër askujt, por për gjeneratat e ardhshme

    Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela gjatë fjalimit tij të mbajtur theksoi që nuk janë bërë bashkë kundër askujt por për gjeneratat e ardhëshme.

    Të bashkuar,të betuar në ardhmëri dhe perspektivën e gjeneratave të reja na priftë e mbara vazhdojmë me Frontin Europian. Fitore! Këto ishin disa nga fjalët përmbyllëse te fjalimit të kryetarit të ASH-së.