30/05/2024
Maqedoni

Rrahje mes grave në Shkup, shkak prona

    Sot (08.05.2024) në ora 00:40 në SPB Shkup, R.H.(25) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 00:20 në zonën e Gazi Babës, për shkak të padurim të ndërsjellë të mëparshëm dhe për shkak pronës pasurore është sulmuar fizikisht nga B.I (54) nga Shkupi, njoftojnë nga MPB.

    Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë kallëzim përkatës, thuhet mes të tjerash në njoftim.