20/06/2024
ShowBiz

Pranoi seksualitetin e tij hapur, blogeri shqiptar poston fotot komplet nudo

    Dario Doka, është një ndër personazhet të cilët njihen për deklaratat e bujshme. Çdo gjë e thotë ashtu si dhe ai e mendon, pa u censuruar apo pa qëndruar brenda kornizave vetëm e vetëm për të mos u paragjykuar.

    Së fundmi, ai ka bërë një rrjet të gjithin të flasë për të. Në llogarinë e tij në “Instagram”, Dario ka publikuar disa foto ku shihet komplet nudo.

    “Është turp me pas turp sot për sot!”, shkruan Dario krah fotos.