20/06/2024
Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

    Moti sot me vranësira të ndryshueshme, në më shumë vende me reshje të shiut të përcjella me bubullima. Në male reshjet do të jenë me dëborë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në të përforcuar nga drejtimi perëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 9 deri në 14 gradë.