30/05/2024
Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

    Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 13 deri në 19 gradë.