30/05/2024
Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

    Vijon periudha me mot të ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme lokale të shiut, informojnë nga Enti Hidrometeorologjike.

    Nesër, në disa vende do të ketë vranësira jostabile të përcjellja me reshje dhe bubullima, në disa vende edhe me erëra të forta dhe breshër.

    Temperaturat nga nesër deri të shtunën do të jenë në rënie graduale.