20/06/2024
ShowBiz

PAMJE TË TURPSHME/ Ilnisa nuk përmbahet, prek Meritonin në organin intim

  Ilnisa dhe Meritoni jo pak herë janë përfolur nga banorët brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” për sjelljet e tyre intime në praninë e konkurrentëve të tjerë. Edhe jashtë shtëpisë, çifti janë komentuar gjerë e gjatë, madje është aluduar se ata brenda shtëpisë kanë kryer dhe marrëdhënie intime poshtë jorganit.

  Por, as Meritoni dhe as Ilnisa nuk “çajnë” aspak kokën për çfarë banorët thonë, madje as edhe për Eglën që e kanë në një dhomë, dhe vijojnë të shijojnë dashurinë e tyre, duke mos kursyer puthjet dhe as prekjet.

  Së fundmi, Ilnisa ka prekur partnerin e saj në vendet intime, duke mos marrë parasysh aspak që është nën survejiin e kamerave dhe se e shohin miliona shqiptarë, përfshirë këtu edhe fëmijë.

  Video i këtij momenti është bërë mjaft viral në rrjet dhe siç shihet dhe nga komentet, të shumtë janë ata qytetarë të cilët e kritikojnë gazetaren për këto veprime të cilat duke marrë parasysh vendin dhe kushtet në të cilat çifti ndodhen janë të papërshtatshme.

   

  @bigbrother.albania.vip.3 Ore ca po bejn kta te dy 😅 #bigbrothervipalbania #meritonmjekiqi #ilnisaagolli ♬ original sound – bigbrotheralbaniavip3