30/05/2024
Kosovë

Pacolli ndan foto me familjen

    Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka ndarë një fotografi me familjen e tij – gruan dhe tre fëmijë.


    Përmes një postimi në Facebook, ai tha se familja është thelbi i gjithçkaje, njofton Klankosova.tv.

    Pos kësaj, Pacolli falënderoi anëtarët e familjes së tij për dashurinë dhe mbështetjen që ia japin.

    “15 Maji është Dita Ndërkombëtare e Familjes. Familja është thelbi i gjithçkaje! Në këtë Ditë të Familjes, dua të falënderoj çdo anëtar të familjes sime për dashurinë, mbështetjen dhe krenarinë që më japin çdo ditë. Ju e bëni botën time të plotë dhe të lumtur.  Zoti i bekoft Familjet tona gjithandej ku jetojnë”, shkroi kreu i AKR-së.