30/05/2024
ShowBiz

Me lot në sy, Kiara publikon foton e Luiz Ejllit duke mbajtur vajzën në krahë, pak pas ardhjes në jetë

    Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme, me lindjen e vajzës së tyre, Luna Mari Ejlli.

    Ditën e sotme Kiara ka postuar një foto të Luizit duke mbajtur në krahë vajzën, ndërsa shihet i emocionuar dhe me lot në sy.