20/06/2024
Kosovë

Makina përplas dy fëmijë

    Një makinë ka aksidentuar dy fëmijë në Pejë dhe më pas ka tentuar të largohet nga vendi i ngjarjes, por është bllokuar nga kalimtarët e rastit.

    Policia e Pejës bën me dije se fëmijët e aksidentuar janë dërguar në spital.

    Sot rreth orë 14:45 polcia është njoftuar për një aksident. Në këtë aksident kanë qënë të përfshirë një veturë dhe dy fëmijë. Ata janë dërguar për trajtim në spital”, njofton policia.