22/05/2024
ShowBiz

Kejvina nuk ndalet nga Meksiko, modelja ‘çmend’ meshkujt me format e saj seksi (FOTO)

    Kejvina Kthella është në qendër të vëmendjes së mediave sociale, pasi ka ndarë disa foto të saj tërheqëse nga pushimet e saj në plazhin e Meksikos.

    Në një seri postimesh në Instagram, ajo ka shfaqur formën e saj të përkryer trupore në mënyra të ndryshme.

    Në dy prej fotove, ajo pozon me një fustan të lirshëm me dizajn ‘animal print’, duke kapur vëmendjen e të gjithëve me stilon e saj të shkëlqyeshëm.

    Ndërsa në një tjetër imazh, ajo mahnit me një pamje në bikini, duke demonstruar vetëbesimin dhe bukurinë e saj natyrale.

    Kejvina nuk ka hezituar të ndajë këto momente të veçanta me ndjekësit e saj, duke bërë që ata të ndihen pjesë e aventurës së saj në Meksikë.