30/05/2024
ShowBiz

Jetmiri “s’kursen” Ori Nebiajn: Ti je turp, të mëshiroj për injorancën tënde znj. deputete

    Jetmir Salajt “s’po i del e keqja” me produksionin e Big Brother Vip dhe me opinionistët. E si duket akuzat e tij s’kanë përfunduar, duke mos kursyer as opinionisten Ori Nebiaj.

    Në llogarinë e tij në “Instagram”, Jetmiri ka postuar një “instastory” në të cilën ka shkruar: Ti je turp dhe thjesht të mëshiroj për injorancën tënde znj. Deputete.

    Ky status ka qenë për Orin, e cila aktualisht është edhe deputete e Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë.