19/04/2024
ShowBiz

Ilnisa dhe Meritoni skualifikohen nga gara e Big Brother Vip Albania

    Ilnisa dhe Meritoni janë skualifikuar nga gara e Big Brother Vip Albania.

    Pas debateve të vazhdueshme me Eglën, e cila u eleminua gjatë spektaklit të kaluar, ditën e sotme Ledioni ka njoftuar vendimin që vëllai i madh kishte marrë për çiftin.