22/05/2024
Maqedoni

Grubi bën thirrje: Na bashkohuni sonte në Sheshin Maqedonia në Qendër të Shkupit (VIDEO)

    Zëvendëskryeministri Artan Grubi përmes një video live në facebook u ka bërë thirrje gjithë qytetarëve të RMV-së që të bashkohen sonet në “#Sheshin Maqedonia” në qendër të #Shkupit.

    “Ta vulosim #fitoren e madhe të 24 prillit dhe të ardhmën tonë europiane”

    #Tubim ma i madhi deri më tani në #RMV sonte në ora 20:00 në sheshin “Maqedonia” në #Shkup