19/04/2024
ShowBiz

FOTOT/ Oriola Marashi s’lë vend për imagjinatë, “çmend” rrjetin me fotot provokuese në pishinë

    Oriola Marashi s’lë vend për imagjinatë,  ‘çmend’ rrjetin me fotot provokuese në pishinë

    Bukuroshja 28 vjeçare, veshur me një fustan transparent të shkurtër dhe pa reçipeta ka pozuar brenda një pishine duke treguar linjat e saj perfekte.

    Kjo nuk është hera e parë që Orjola poston në profilin e saj në Instagram foto provokuese dhe tepër joshëse.