21/06/2024
ShowBiz

‘Ej po të shikoj vrimën e b******, largohu’/ Agravon debati mes Eglës dhe Françeskës(VIDEO)

  Pasditen e sotme Françeska dhe Egla janë ‘përplasur’ me njëra-tjetrën.

  Françeska i ka kthyer shpinën Eglës teksa qëndron përpara saj duke ‘i penguar’ pamjen, e ndërsa Egla i ka kërkuar të largohet për shkak se i krijonte ankth qëndrimi i banores përballë saj.

  Françeska nuk është larguar dhe përveç kësaj është shprehur se Egla nuk meriton asnjë pamje tjetër.

  Debati mes tyre ka agravuar ku ka kaluar në ofendime mes njëra-tjetrës.

  Egla: Ej po të shikoj vrimën e b******, largohu.

  Françeska: Po vazhdo shife se atë meriton.

  Egla: Ik se u kam kërkuar ndihmë banorëve të më shpëtojnë nga ty!

  Françeska: Vazhdo kërko ndihmë çfarë të të them unë ty.