18/06/2024
ShowBiz

E akuzuan se ka trdhtuar Elgitin me Romeon, ja si i përgjigjet Klea Huta

    Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre në publik në vitin 2018, edhe pse në media përflitej që në vitin 2017 për një romancë të mundshme mes moderatores dhe këngëtarit.

    Një deklaratë e Meritonit në BBV3 kundrejt Romeos, sikur ka ngacmuar gratë e shokëve është bërë virale në rrjet. Mesa duket Klea ka vendosur të reagojë pas këtyre pretendimeve, duke postuar një foto të rrallë të çiftit para shumë vitesh.
    Klea ka postuar në Instastory disa fotografi të vjetra të çiftit në vitet e para të lidhjes. Një ndër fotot më të veçanta që ajo postoi ishte një foto e vitit 2016, ku ata sapo ishin njihur. Ajo shkruan: