30/05/2024
ShowBiz

Diola Dosti shijon pushimet luksoze me biznesmenin, ish-bashkëshorti kujdeset për tre vajzat: Kam gjithë botën

    Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania 2”, Diola Dosti, po e shijon romancën e saj me biznesmenin Erolld Belegu

    Fotot e saj nga pushimet luksoze në Bali, po bëjnë xhiron e rrjetit. Në krahët e biznesmenit nga nutricionistja shfaqet mjaft e lumtur dhe e plotësuar.

    Ndërkohë që Diola ka gjetur mundësinë për t’u arratisur për disa ditë dhe për t’u relaksuar, tre vajzat e saj po qëndrojnë me babain.

    Ky i fundit, ish-bashkëshorti i Diola Dostit, Dardan Baftiu, ka ndarë një “InstaStory” me tre vajzat e tyre ku shkruan se ka gjithë botën.

    Gjinekologu Dardan Baftiu, ka marrë pjesë në lindjen e tre vajzave të tyre dhe jo rrallëherë ka qenë pjesë e mediave për raportin me nutricionisten.