19/06/2024
ShowBiz

Biznesmeni Erolld Belegu fjalë të ëmbla për partneren: Diola ëmbëlsira ime pas darke (FOTO)

    Ish-banorja e “Big Brother Vip2”, Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu, kanë udhëtuar ditët e fundit në Valencia të Spanjës, ku po kalojnë kohë si një çift i ri.

    Lidhja e tyre është momentalisht në qendër të vëmendjes, prandaj çdo detaj përbën interes për publikun.

    Biznesmeni duket se është romantiku në çiftin e tyre. Pasi kanë konsumuar darkënr në një nga restorantet luksoze të vendit, ai ka publikuar një foto të Diolës, krah së cilës shkruan:

    “Dhe ëmbëlsira në fund të darkës”.

    Historia e tyre e dashurisë, ka nisur në shkurt të këtij viti, ku edhe janë njohur më njëri-tjetrin për herë të parë.