30/05/2024
ShowBiz

Bebushja Ejlli vjen në jetë, Kiara dhe Luizi bëhen prindër për herë të parë

  Vogëlushja Ejlli ka ardhur në jetë! Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe mami Kiara dhe babi Luizi janë bërë prindër për herë të parë.

  Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Luizi përmes fotos së parë familjare. Teksa shtrëngojnë fort dorën e vogëlushes së tyre, Luizi dhe Kiara kanë zbuluar edhe emrin e vajzës së tyre.

  Bebushja Ejlli do të quhet Luna Mari, një emër i veçantë dhe mjaft i bukur.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)