19/06/2024
Shqipëri

13 ditë pasi u rrëzua nga tarraca e biznesit të familjes së tij, ndërron jetë te Trauma 21-vjeçari (EMRI)

    Ka ndërruar jetë 13 ditë pasi u rrëzua nga tarraca e biznesit të familjes së tij në Lezhë, 21-vjeçari, Klajvert Çuni.

    I riu pas incidentit më 23 mars, u transportua në Spitalin e Traumës në Tiranë, por nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra.

    Çuni, i cili ishte pjesë e akademisë së futbollit të Shënkollit, kishte marrë plagë në kokë dhe pjesë të tjera të trupit.