22/07/2024
Botë

Merr fund dilema 64-vjeçare në SHBA, Pentagoni zbulon nëse UFO-t kanë zbritur në Tokë apo jo

Raportimet se njerëzit kishin parë UFO në vitin 1960 ka të ngjarë të jenë shkaktuar nga testet e avionëve të avancuar të spiunazhit amerikan dhe teknologjisë hapësinore, sipas raportit të fundit të Pentagonit, shkruan BBC të premten. Zyrtarët kanë njoftuar se nuk ka “asnjë provë” se qeveria amerikane ka ndërvepruar me alienët. Shumica e pamjeve që ishin

Lexo më shumë