13/04/2024
Shqipëri

Me armë dhe sëpatë, dy vëllezërit plagosin njëri-tjetrin për pronat, vdes njëri prej tyre

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës Haziz Musai, i cili u qëllua me pistoletë këtë mengjes nga vëllai i tij në Lushnjë pas sherrit për pronën. Ai u transportua në gjëndje të rëndë në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra. Bëhet me dije se vëllezërit kanë debatuar

Lexo më shumë