13/04/2024
Lajme ShowBiz

VIDEO/ Liam Osmani u shoqërua nga polica, momenti kur banorët e BBV3 mësojnë lajmin

Liam Osmani u arrestua ditën e sotme nga Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin brenda Big Brother Vip, pa bërë ende 24 orë që ishte bërë pjesë e shtëpisë së madhe. Vetëm pak më parë policia njoftoi se Osmani u ndalua pasi Prokuroria e Tiranës, më datë 09.05.2022, ka dërguar urdhrin

Lexo më shumë