17/04/2024
Botë Shqipëri

E rëndë në Greqi, njerku shqiptar përdhunonte prej vitesh thjeshtrën, e kërcënonte me videot intime

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Egjinë të Greqisë, ku një shqiptar është arrestuar pasi akuzohet se prej vitesh ka abuzuar seksualisht me vajzën e partneres së tij. Mediat greke raportojnë se në pranga ka rënë Delin Beqiri 36 vjeç me origjinë nga Lushnja. Personi në fjalë ka ngacmuar dhe abuzuar seksualisht me vajzën e

Lexo më shumë