13/04/2024
Lajme Shqipëri

E trishtë, ndahet nga jeta ish-ministri

Deputeti Tritan Shehu,  ka ndarë një lajm të rishtë, për ndarjen nga jeta të ish-ministrit  të Punës, Kosta Braka. Shehu shprehet se Braka ishte një njeri me cilësi, karakter dhe vlera të veçanta.   “Kosta Barka nuk eshte me midis nesh! Humbem te gjithe se bashku nje njeri me cilesi, karakter, vlera te vecanta. Humbem

Lexo më shumë