17/04/2024
Lajme ShowBiz

Meriton Mjekiqi del me urgjencë nga Big Brother, dërgohet te spitali i Traumës

Moderatori i njohur, Meriton Mjekiqi, është ndjerë keq gjatë transmetimit të “Primes” mbrëmjen e kaluar dhe ka përfunduar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë. Banori i shtëpisë më të përfolur në Shqipëri, teksa ishin duke diskutuar lidhur me ngjarjet e ndodhura përgjatë këtyre ditëve, është ndjerë keq. Ky fakt u vu re nga

Lexo më shumë