13/04/2024
Lajme Maqedoni

“Aleanca për Shqiptarët është e para”, Ziadin Sela: Pas zgjedhjeve duhet të kemi grup parlamentar, minimumi 5 deputetë

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka ritheksuar dhe njëherë që për të në vend të parë, në plan të parë, është forca politike që dhe ai drejton. Duke mos dashur të japë më tepër detaje lidhur me atë çfarë po ndodh brenda partisë, Sela u shpreh nuk mund të tregojë më tepër pasi

Lexo më shumë