19/04/2024
Lajme Maqedoni

Ilir Demiri: Do ta bëj spitalin e Tetovës model, do të mburret me atë shëndetësia e Maqedonisë

  Drejtori i Spitalit Klinik të Tetovës, Ilir Demiri si një nga drejtorët që ktheu shpresën dhe një nga drejtorët më të suksesshëm të Aleancës për Shqiptarët ka deklaruar se do të kthejë spitalin e Tetovës në një spital model, me të gjitha kushtet për qytetarët. Pasi u rreshtua përkrah Ziadin Selës, duke i thën

Lexo më shumë