17/04/2024
Botë Shqipëri

Do pinte cigaren e fundit para gjumit, shqiptari rrëzohet dhe humb jetën , HISTORIA e tij prekëse në Itali/ Si përfundoi nga emigrant i thjeshtë në biznesmen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Sipas mediave italiane mësohet se ngjarja ka ndodhur në Cologna ku 41-vjeçari shqiptar, Flogert Rroshi, humbi jetën pasi u rrëzua nga shkallët e shtëpisë. Rroshi teksa po zbriste shkallët për të pirë një cigare në katin e parë,

Lexo më shumë