13/04/2024
Kosovë

Shqiptari shkon në polici: Më ndihmoni se më rreh gruaja

Një rast i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Prishtinë, ku një burrë ka denoncuar gruan në polici. Ai ka dekalruar se dhunohej vazhdimisht psikologjikisht nga bashkëshortja e tij që prej fillimit të martesës. Gruaja është arrestuar menjëherë, por është lënë e lirë pasi është marrë në pyetje. “Prishtinë 02.03.2024-13:30.Viktima mashkull kosovar ka raportuar

Lexo më shumë
Kosovë Lajme

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një gruaje: Nëse e shikoni na njoftoni menjëherë

Policia e Kosovës ka publikuar foton e një gruaje, dhe kërkon ndihmën e qytetarëve për të bërë të mundur ndalimin e saj. Në njoftimin e lëshuar nga policia thuhet se e dyshuara kërkohet për përfshirje në një rast, “Shpërdorim i pasurisë së huaj”, që është raportuar në polici në dhjetor të vitit 2023 “Njësiti i

Lexo më shumë