13/04/2024
ShowBiz

Elsa Lila flet për vrasjen e të ëmës: Jetoja për t’u bërë 18 vjeç që të merrja avokat dhe të vendosja drejtësi

Këngëtarja Elsa Lila ka ndarë me publikun detaje nga përjetimi i vrasjes së të ëmës, ngjarje e cila ka nodhur kur ajo ishte në moshë të vogël. Gjatë një bisede me banorë të “Ferma Vip’, një reality show ku ajo është pjesë, Lila tregon se ka numëruar ditët që të mbushte 18 vjeç dhe të ‘luftonte’

Lexo më shumë