19/04/2024
Kosovë Lajme

VIDEO/ Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza “pushtojnë” Kuvendin me “Mora fjalë”

Para deputetëve të Kuvendit të Kosovës po këndohet kënga “Mora fjalë” të këngëtares Shkurte Fejza. Kjo po ndodhë për herë të parë në seancë solemne për nder të 26-vjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ilir Shaqiri “pushton” Kuvendin me “Sërish vjen marsi” Kjo po ndodhë në seancën solemne për nder të 26-vjetorit të

Lexo më shumë