13/04/2024
Shqipëri

Kryebashkiaku Erion Veliaj i nënshtrohet operacionit, ja si është gjendja e tij

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka kryer ditën e sotme një ndërhyrje kirurgjikale për heqjen e qeses së tëmthit për gurë. Ndërhyrja konsiderohet e suksesshme dhe gjendja shëndetësore e kryebashkiakut të Tiranës paraqitet e mirë. Lajmi është njoftuar nga vetë Bashkia e Tiranës. “Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, kreu sot një

Lexo më shumë