13/07/2024
Lajme Maqedoni

Ekzekutohet mjeku në Shkup, si e gjetën djemtë e tij të vdekur në makinë

Më datë 21.03.2024, në ora 23:09, në SPB Shkup është raportuar se A.T.(67) nga Shkupi në automjetin e tij “Kia” me targa të Shkupit është gjetur i vdekur me plagë në trup, në park afër ish fabrikës Zhelezara. Sipas njoftimit, ai është gjetur nga djemtë e tij, të cilët kanë nisur ta kërkojnë pasi ai

Lexo më shumë
Shqipëri

Ekzekutohet i riu shqiptar në Londër (EMRI)

Një i ri shqiptar është ekzekutuar në Britaninë e Madhe. Burime për mediat bëjnë me dije se shqiptari është vrarë mbrëmjen e së hënës në kryeqytetin britanik, në Londër. Sipas asaj që Top Channel raporton, referuar burimeve policore të atjeshme, mësohet se viktima është 27 vjeçari Bajram Luli. Luli është me origjinë nga Peqini dhe kishte

Lexo më shumë