20/04/2024
Botë

Dhëndri i Trump publikon pamjet: Ja projektet që kemi për bregdetin shqiptar

Pas publikimit nga Bloomberg dhe New York Times se kompania Affinity Partners e dhëndërit të ish presidentit amerikan Donald Trump, Jared Kushner, do të investojë në projekte të zhvillimit të pronave në Shqipëri, vetë Kushner ka publikuar në instagram foto të projekteve në fjalë. Kushner me anë të një postimi në Instagram, ka publikuar disa

Lexo më shumë