13/04/2024
ShowBiz

“Kam mamin me kancer”, historia e trishtë e Çiljetës: Kam shumë merak tani që po i bien flokët nga kimioterapitë

Këngëtarja e mirënjohur Çiljeta Xhilaga ka bërë një rrëfim prekës mbrëmjen e sotme në “Ferma Vip”. Në një bashkëbisedim me Elsa Lilën, Çili ka treguar se mami i saj vuan nga kanceri dhe aktualisht po ndjek seancat e kimioterapisë. Këngëtarja, e prekur, thotë se merakun më të madh e ka tek psikologjia e nënës së

Lexo më shumë