20/04/2024
Lajme Maqedoni

Deklarata e Taravarit, sot shtrëngon duart, dikur akuzonte Bilall Kasamin, Alternativën dhe Izet Mexhitin: Të gjithë derviat i BDI-së

Po ju risjellim një deklaratë që ish-kreu i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, ka bërë dikur lidhur me ata me të cilët sot janë futur në “gjirin e ngrohtë” të koalicionit. Dikur Taravari akuzonte partinë BESA, Alternativën edhe Izet Mexhitin se dikur kanë qenë grup me BDI. Në këtë video që dhe news33.tv po ju

Lexo më shumë