20/04/2024
ShowBiz

VIDEO/ Akuzohet për falsifikim, Luiz Ejlli “shkon me këmbët e veta në Polici”

Këngëtari dhe fenomeni i Big Brother Vip i edicionit të kaluar, ka qenë kryefjalë e mediave që në orët e para të mëngjesit të sotëm. Lajmi se Gjykata e Fierit shtyu sërish seancën për Ejllin, i cili akuzohet për veprën penale të falsifikimit të dokumenteve kryer në bashkëpunim, qarkulloi me shpejtësi në të gjitha mediat.

Lexo më shumë